02/08/2012

Rádi bychom Vám oznámili, že jsme právě spustili naše nové internetové stránky a to v jubilejním roce, kdy slavíme 20 let existence firmy. Pevně věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete. Do budoucna se budeme snažit tyto stránky neustále zlepšovat a rozšiřovat.

Služby a produkty

Samoobslužné nápojové a potravinové automaty

Ke koupi vám nabízíme nápojové a potravinové automaty od firem AZKOYEN, SIELAFF a SandenVendo za velmi příznivých podmínek. Můžete u nás zakoupit jak nové, tak i repasované stroje. Odborně Vám poradíme a společně vybereme typ, který Vám bude plně vyhovovat.

Vedle prodeje automatů nabízíme také velice oblíbený způsob provozu automatu, tzv. operating. Operating je služba, kdy umístíme naše automaty na dohodnutém místě a veškeré náklady jsou plně v naší režii. Služby jako doplňování náplní a produktů, čištění, servisní práce atd. vám zajistíme zcela zdarma. Velikou výhodou této služby je úspora vašich starostí a nákladů. Odpadne vám investice do nákupu automatů, nehradíte však ani provozní náklady za jejich následnou údržbu.

Pro kompletní nabídku automatů a služeb nás kontaktujte.

Kávovary SCANOMAT

Pro gastronomické provozy či kanceláře nabízíme profesionální kávovary dánské rodinné firmy SCANOMAT. Tyto výrobky jsou zejména využívány jako plnoautomatické nápojové stanice na kávu typu freezed dried a další rozpustné směsi. Nabídka nápojů z těchto strojů je skutečně široká - od espressa, až po veškeré, v současné době velmi oblíbené speciality - např. cappuccino, čokoládu, latte macchiato, espreschoc, atd. V posledních letech se naše nabídka profesionálních přístrojů navíc rozšířila i o plnoautomaty na zrnkovou kávu.

Vychutnejte si výsostný požitek z kávy! Pro kompletní nabídku v oblasti kávovarů nás kontaktujte.

Produkty/Náplně

Pro naše zákazníky - uživatele nápojových automatů či kávovarů - nabízíme kvalitní sortiment ověřených surovin. Veškeré suroviny jsou dlouhodobě testovány v našem provozu a splňují veškeré parametry dle platných  našich i světových norem. Jejich zakoupením neuděláte nikdy chybu.

                     

SERVIS

Kompletní servis námi nabízených technologií a produktů je nedílnou součástí naší nabídky. Ať už máte vlastní automaty či kávovary, jsou v záruce či nikoliv, obraťte se na nás ! Servis poskytujeme na celém území ČR. K odstranění poruchy se dostavíme ještě v den jejího nahlášení a snažíme se o co nejrychlejší vyřešení závady.

S námi se Vám automaty a kávovary nezastaví !

(c) 2024 Copyright MANI, spol. s r.o., Všechna práva vyhrazena.